
Колодки гальмівні передні VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9D-3.2 04.03-08.15 (Пр-во LPR) 05P1205
1 464,75 ₴
- В наявності
- Код: 05P1205
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9D-3.2 04.03-08.15 (Пр-во LPR) 05P1205
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1205 |
| Країна виробник | Італія |
| Вид колодок | Неметалеві |
| Висота внутрішньої накладки | 73.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Виробник | LPR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 464,75 ₴

