Топ

Підшипник передньої маточини SMART Fortwo 04- Roadster 03- (Пр-во SATO TECH) WB46114
1 736 ₴
- В наявності
- Код: WB46114
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передньої маточини SMART Fortwo 04- Roadster 03- (Пр-во SATO TECH) WB46114
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB46114 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 134 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo, Roadster |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 47 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Виробник | SATO tech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Smart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 736 ₴

