
Комплект тормозных колодок MERCEDES SPRINTER 2,3,4-T (W463),(W901,W902,W904) 9024210110(Пр-во FERODO) FVR1879
2 224,25 ₴
- В наявності
- Код: FVR1879
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок MERCEDES SPRINTER 2,3,4-T (W463),(W901,W902,W904) 9024210110(Пр-во FERODO) FVR1879
Застосування
MERCEDES G (W463),
SPRINTER 2-T (B901, B902),
SPRINTER 3-T (B903),
SPRINTER 4-T (B904),
SPRINTER 5-T (B905),
SPRINTER (B905),
VARIO 2.0D-4.3D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0024204120,9024210110,SP1277,05P633,22-0262-0,FVR1879,RH 2614.00,0 986 424 832,T 2915301,P50 028,005 420 86 20,0044202620,0034201720,A0044201520,A0044201520,2D0698151B,A0054208620,0044201520, |
| Країна виробник | США |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.7 мм |
| Ширина | 164.6 мм |
| Виробник | Ferodo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 224,25 ₴

