
Колодки гальмівні передні NISSAN QASHQAI II, X-TRAIL; RENAULT KADJAR 1.2-2.0 04.14-(Пр-во BREMBO )
1 898,75 ₴
- В наявності
- Код: P56099
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні NISSAN QASHQAI II, X-TRAIL; RENAULT KADJAR 1.2-2.0 04.14-(Пр-во BREMBO )
Bremmo SpA — італійський виробник автомобільних гальмівних систем, переважно використовуються на спортивних і перегонових автомобілях і мотоциклах. Штаб-квартира розташована в Бергамо, недалеко від Мілана
Товщина [мм]:17
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
Ширина [мм]:142
Гальмівне встановлення:Akebono
Висота [мм]:59
Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з притискною пластиною
Кількість датчиків зношування [на вісь]:2
WVA номер:22065
Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P56099 |
| Країна виробник | Італія |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, Qashqai |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 141 мм |
| Виробник | BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898,75 ₴

