Топ

Колодки передні гальмівні DODGE GRAND, JOURNEY; FIAT FREEMONT; JEEP WRANGLER IV (Пр-во ASHIKA) 50-09-918
1 573,25 ₴
- В наявності
- Код: 50-09-918
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CHRYSLER PACIFICA, VOYAGER V;
DODGE GRAND, JOURNEY;
FIAT FREEMONT;
JEEP WRANGLER IV;
LANCIA VOYAGER 2.0-3.6 LPG
Товщина [мм]:19,50
перевірочне значення:R90 homologated
Довжина [мм]:183,20
Вага [кг]:2,972
Висота 1 [мм]:63
Датчик зносу:з звуковим попередженням зносу
Додатковий артикул / Додаткова інформація:з аксесуарами
Гальмівна установка : Akebono
Тип контейнера:Коробка
WVA номер:25378
WVA номер:25379
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Fiat |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | Неметалеві |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ASHIKA |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 50-09-918 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Wrangler, Dodge |
| Довжина | 183 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 573,25 ₴

