Топ

Радіатор основний Logan/Логан 1,4-1,6 після 2008 без кондиціонера (ПАЯННИЙ) (Пр-во SATO TECH)
2 712,50 ₴
- В наявності
- Код: R12120
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SATOtech - (Великобританія) - виготовлення елементів підвіски. Сьогодні під торговою маркою SATO випускаються амортизатори для європейських, азіатських та американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Артикул - R12120 Бренд - SATO TECH Метод складання - паянь Розмір [мм] - 477 x 406 x 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12120 |
| Кросс-номери | 8200735038 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип решітки | Трубчасто-пластинчастий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 477 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 712,50 ₴

