
Радіатор основний Logan/Логан 1,4-1,6 після 2008 без кондиціонера 820073503(Пр-во SATO TECH) R20019
2 712,50 ₴
- В наявності
- Код: R20019
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SATOtech - (Великобританія) - виготовлення елементів підвіски. Сьогодні під торговою маркою SATO випускаються амортизатори для європейських, азіатських та американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Артикул - R20019 Бренд - SATO TECH Метод складання - механічний Розмір [мм] - 477 x 406 x 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20019 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип решітки | Трубчасто-пластинчастий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | SATO tech |
| Ширина ядра радіатора | 407 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 712,50 ₴

