Новинка

Гальмівні колодки перені Renault Megane 3 1.9 dCi 08-/Renault Duster 10- (+ ABS)
976,50 ₴
- В наявності
- Код: B111037
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
DACIA
-
DOKKER
-
DUSTER
-
LODGY
-
SANDERO
-
-
MITSUBISHI
-
ASX
-
COLT
-
-
NISSAN
-
JUKE
-
TERRANO
-
TOWNSTAR
-
-
RENAULT
-
ARKANA
-
CAPTUR
-
CLIO
-
DUSTER
-
DUSTER (HM_)
-
DUSTER (HS_)
-
-
EXPRESS
-
FLUENCE
-
FLUENCE (L3_)
-
-
GRAND
-
KANGOO
-
KANGOO III Box Body/MPV
-
KANGOO III MPV
-
-
KAPTUR
-
KAPTUR (H5_)
-
-
MEGANE
-
MEGANE CC (EZ0/1_)
-
MEGANE III Combi Van (KZ0/1)
-
MEGANE III Coupe (DZ0/1_)
-
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
-
MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_)
-
MEGANE III Hatchback Van (BZ_)
-
-
SCENIC
-
SCENIC III (JZ0/1_)
-
-
ZOE
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B111037. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Duster, Fluence |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Виробник | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Megane |
| Серія | MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,50 ₴

