MFilter – торгова марка литовського ЗАТ «Baltic Filter». Як нескладно здогадатися, під назвою цього бренду автолюбителі зможуть знайти автомобільні фільтри. У виробництві використовуються клеї, папір та ущільнювачі від німецьких та італійських фірм. Аналогічні матеріали можна знайти у фільтрах від Mann та Knecht. Виробничі потужності компанії сертифіковані згідно з ISO-TS.
Резюмуючи, відзначимо, що MFilter – це саме той бренд, під ім'ям якого автолюбителі зможуть знайти гідні, але недорогі повітряні та салонні фільтри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K7142 |
| Кросс-номери | 8450033130 |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | XRAY, Largus |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Виробник | MFilter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Vesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488,25 ₴



