Топ

Колодки гальмівні задні Nissan Rogue / T32 / X-Trail T32 2014-2020 (Пр-во ASHIKA) 51-01-154
759,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51-01-154
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Торговий бренд Ashika належить відомій італійській компанії Japanparts. Вона була заснована в 1988 році і розпочала свою діяльність з постачання на італійський автомобільний ринок запасних частин для азіатських, американських та європейських автомобілів.
-
INFINITI
-
EX
-
FX
-
G
-
M
-
M37
-
M45
-
Q50
-
Q60
-
Q70
-
QX50
-
-
NISSAN
-
350Z
-
ALTIMA
-
JUKE
-
MAXIMA
-
MURANO
-
PATHFINDER
-
QASHQAI
-
QUEST
-
ROGUE
-
TEANA
-
TIIDA
-
X-TRAIL
-
-
SUZUKI
-
GRAND
-
XL7
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51-01-154 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 37.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 105.6 мм |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, 370Z, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, 350Z, Pulsar, Teana, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, Q60, QX70, Murano, Sentra, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,50 ₴

