Розпродаж

Колодки гальмівні задні MITSUBISHI ASX, ENDEAVOR, GRANDIS, LANCER VIII,CHRYSLER 200, SEBRING; CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER
542,50 ₴
- В наявності
- Код: c25010abe
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використання
-
CHRYSLER
-
200
-
200 Convertible
-
-
SEBRING
-
SEBRING Convertible (JS)
-
-
-
CITROEN
-
C-CROSSER
-
C-CROSSER (VU_, VV_)
-
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_)
-
-
C4
-
C4 AIRCROSS
-
-
-
MITSUBISHI
-
ASX
-
ASX (GA_W_)
-
-
ENDEAVOR
-
ENDEAVOR (D8_W, D7_W)
-
-
GRANDIS
-
GRANDIS (NA_W)
-
-
LANCER
-
LANCER VIII (CY_A, CZ_A)
-
LANCER VIII Sportback (CX_A)
-
-
OUTLANDER
-
OUTLANDER II (CW_W)
-
OUTLANDER II Van (CW_W)
-
-
PAJERO
-
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W)
-
PAJERO II (V3_W)
-
PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C)
-
PAJERO III (V7_W, V6_W)
-
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W)
-
PAJERO IV (V8_W, V9_W)
-
PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V)
-
-
-
PEUGEOT
-
4007
-
4007 (VU_, VV_)
-
-
4008
-
4008
-
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | c25010abe |
| Країна виробник | Польща |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 44.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 111 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 91 мм |
| Виробник | Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Мoдель | Lancer |
| Серія | LANCER Sedan (CY/Z_A) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542,50 ₴

