Топ

Сальник хвостовика КПП FORD TRANSIT/SIERRA/SCORPIO 1985-1991 (34.92X49.8X12.7)
238,70 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 12000635B
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика КПП FORD TRANSIT/SIERRA/SCORPIO 1985-1991 (34.92X49.8X12.7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12000635B |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 12 мм |
| Виробник | Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238,70 ₴

