Топ

Колодки гальмівні передні Renault Logan 2, Sandero 2,Renault Clio 0.9-1.5 (2012-2020)
1 220,62 ₴
- В наявності
- Код: 05P1963
+380 (93) 199-05-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина 155.1 мм
Висота 49.0 мм
Товщина 17.0 мм
DACIA
LOGAN
LOGAN II
LOGAN MCV II
SANDERO
SANDERO II
LADA
XRAY
XRAY (GAB_)
RENAULT
CLIO
CLIO IV (BH_)
CLIO IV Estate Van (KH_)
CLIO IV Grandtour (KH_)
CLIO IV Hatchback Van (BH_)
LOGAN
LOGAN I Estate (KS_)
LOGAN II Estate (K8_)
LOGAN/STEPWAY
LOGAN/STEPWAY II (L8_)
SANDERO/STEPWAY
SANDERO/STEPWAY II (B8_)
THALIA
THALIA III (L8_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1963 |
| Кросс-номери | 410604682R |
| Країна виробник | Італія |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 49 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Clio |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Виробник | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220,62 ₴


